O nas
Na co dzień specjalizujemy się w czyszczeniu filtrów DPF, które są bezpośrednio demontowane i montowane w naszym serwisie, co daje nam możliwość pomagania klientom na rynku lokalnym. W związku z rosnącymi zapytaniami od klientów z różnych rejonów kraju, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom również tych klientów, którzy nie mają możliwości dostarczenia samochodu do naszego serwisu, a którzy szukają najwyższej jakości usługi wykonanej przez specjalistów. Obecnie w naszej ofercie istnieje możliwość czyszczenia filtrów przesłanych do nas poprzez firmę kurierską – patrz szczegóły w zakładce „Oferta”.
 
Dlaczego my?
Jesteśmy dużym, nowocześnie wyposażonym serwisem samochodowym z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w czyszczeniu filtrów DPF/FAP, ale również w diagnozowaniu i usuwaniu usterek w samochodach z silnikiem wysokoprężnym. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę mechaników oraz najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt. Każde czyszczenie filtra jest potwierdzone wydrukiem sprawności oraz objęte gwarancją.
 
Metoda czyszczenia filtra
Do czyszczenia używamy najnowocześniejszej maszyny, której technologia opiera się na myciu strumieniem wody wprowadzonej w ruch turbulentny, który usuwa nie tylko sadze, ale również popiół. Na dzień dzisiejszy jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych metod dostępnych na rynku (usuwa co najmniej 98% zanieczyszczeń)
Dowiedz się więcej

Zobacz
jak pracujemy w naszym serwisie

Doktor DPF
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.